Jak pracujeme

Mango ateliér je postaven na myšlence vytvořit pro Vás něco jedinečného. Každý má svůj styl, a proto chceme vytvořit interiér, který reprezentuje Váš život.

Je to Váš svět, buďte světoví!

Jakmile se rozhodnete s námi spolupracovat, budeme od Vás potřebovat základní informace. Zajímá nás přesná velikost Vašeho interiéru, Vaše potřeby a očekávání, prodiskutujeme vhodné možnosti a zároveň se budeme zabývat barevným příběhem a celkovým stylem, který Vám vyhovuje.

Až budeme mít vyjasněné základy, přejdeme do procesu projektování. Nejdříve provedeme průzkum trhu, na jehož základě vytvoříme konkrétní návrhy tak, abychom vám mohly nabídnout ty nejlepší nápady.

Během několika týdnů Vám představíme varianty, včetně cenové kalkulace, ze kterých společně vybereme tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Poté od nás dostanete veškeré technické údaje a vytvořenou 3D vizualizaci interiéru.

Vzhledem k tomu, že máme nadstandardní pracovní vztahy s řadou výrobců, stavebních firem a řemeslníků, doporučíme Vám jejich nejvhodnější sestavu, která projekt může realizovat a přinese nejvyšší kvalitu práce. Rovněž nás můžete využít jako dozor při realizaci.

Pokud máte zájem blíže poznat naši práci, kontaktujte nás.